BRANŻE
ID:280634

Pracownik odlewni/Koordynator pracowników odlewni (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000009MirHQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Niemcy

Data publikacji: 2024-02-22

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • prace przygotowawcze przy maszynach produkcyjnych - wylewanie form z aluminium,
  • obróbka odlanych form: obsługa piły do metalu, szlifierki,
  • zawieszanie ciężkich elementów na hakach i monitorowanie ich transportu,
  • kontrola jakości wyprodukowanych form oraz zgłaszanie ewentualnych błędów i usterek,
  • pełnienie roli tłumacza, szkolenie nowych Pracowników, wsparcie Brygadzistów/Kierowników zmiany.

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B w celu dojazdu do miejsca pracy,
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1 (poziom znajomości będzie weryfikowany),
  • doświadczenie w pracy na produkcji na stanowisku Koordynatora.

Oferujemy:
  • dodatki zmianowe, za pracę w godzinach nadliczbowych, w niedziele, dni świąteczne,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
  • stawkę 14,77 euro/h brutto (stawka godzinowa wraz ze stażem pracy cyklicznie wzrasta), po 15 miesiącach - 21,28 euro/h brutto,
  • premię za pełnienie roli Koordynatora - 150€ netto/miesięcznie,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: 78048 Villingen-Schwenningen.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 605 121 248.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

prace przygotowawcze przy maszynach produkcyjnych - wylewanie form z aluminium,
obróbka odlanych form: obsługa piły do metalu, szlifierki,
zawieszanie ciężkich elementów na hakach i monitorowanie ich transportu,
kontrola jakości wyprodukowanych form oraz zgłaszanie ewentualnych błędów i usterek,
pełnienie roli tłumacza, szkolenie nowych Pracowników, wsparcie Brygadzistów/Kierowników zmiany.

Wymagania:

prawo jazdy kat. B w celu dojazdu do miejsca pracy,
znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1 (poziom znajomości będzie weryfikowany),
doświadczenie w pracy na produkcji na stanowisku Koordynatora.

Oferujemy:

dodatki zmianowe, za pracę w godzinach nadliczbowych, w niedziele, dni świąteczne,
możliwość wypracowania nadgodzin,
umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
stawkę 14,77 euro/h brutto (stawka godzinowa wraz ze stażem pracy cyklicznie wzrasta), po 15 miesiącach - 21,28 euro/h brutto,
premię za pełnienie roli Koordynatora - 150€ netto/miesięcznie,
bezpłatne zakwaterowanie,
dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
możliwość otrzymania zaliczki,
wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.