BRANŻE
ID:254190

Pracownik obsługi produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNkS2QAK

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz, Kostrzyn, Pobiedziska

Obowiązki:
  • dostarczanie części na produkcję,
  • prace porządkowe przy linii produkcyjnej,
  • przenoszenie detali.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:dostarczanie części na produkcję,
prace porządkowe przy linii produkcyjnej,
przenoszenie detali.

Wymagania:mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
dobra kondycja fizyczna,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
możliwość długofalowej współpracy,
pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów.