BRANŻE
ID:254380

Pracownik obsługi maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNnEcQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica, Jawor, Chojnów

Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości według wymagań klienta,
  • wykonanie norm produkcyjnych,
  • montaż podzespołów według instrukcji pracy,
  • kontrola jakości.
Wymagania:
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • chęci do pracy, sumienność,
  • dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
  • atrakcyjne stawki godzinowe, dodatki i wysokie premie dla pracowników,
  • szkolenie i pełne wdrożenie na stanowisku pracy,
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • ciągły kontakt z nowoczesną technologią,
  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • umowę po okresie próbnym bezpośrednio z naszym klientem,
  • miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • pikniki i eventy okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa maszyn produkcyjnych,
zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości według wymagań klienta,
wykonanie norm produkcyjnych,
montaż podzespołów według instrukcji pracy,
kontrola jakości.

Wymagania:podstawowa znajomość rysunku technicznego,
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
chęci do pracy, sumienność,
dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
atrakcyjne stawki godzinowe, dodatki i wysokie premie dla pracowników,
szkolenie i pełne wdrożenie na stanowisku pracy,
perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
ciągły kontakt z nowoczesną technologią,
zdobycie cennego doświadczenia,
umowę po okresie próbnym bezpośrednio z naszym klientem,
miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
pikniki i eventy okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin.