BRANŻE
ID:244083

Pracownik obsługi klienta/Call center

Numer referencyjny: a0t5800000ZsO3oAAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Sosnowiec

Data publikacji: 2018-11-30

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki:
  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klientów,
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń,
  • kontrola zleceń transportowych,
  • współpraca w zespole,
  • praca od poniedziałku do piątku od 12 do 20.
Wymagania:
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • podzielność uwagi,
  • umiejętność słuchania i rozpoznawania potrzeb klientów,
  • kultura osobista na wysokim poziomie.
Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia - chcemy się z Tobą związać na stałe,
  • szkolenie wdrażające do czynności na stanowisku pracy,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • kartę multisport,
  • prywatna opieka medyczna dla zainteresowanych,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Obowiązki:telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów,
dbanie o wysoką jakość obsługi klientów,
monitorowanie i kontrola realizacji zleceń,
kontrola zleceń transportowych,
współpraca w zespole,
praca od poniedziałku do piątku od 12 do 20.

Wymagania:dobra organizacja pracy własnej,
podzielność uwagi,
umiejętność słuchania i rozpoznawania potrzeb klientów,
kultura osobista na wysokim poziomie.

Oferujemy:umowę o pracę od pierwszego dnia - chcemy się z Tobą związać na stałe,
szkolenie wdrażające do czynności na stanowisku pracy,
dofinansowanie do posiłków,
kartę multisport,
prywatna opieka medyczna dla zainteresowanych,
ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.