BRANŻE
ID:274203

Pracownik obróbki kamienia (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000008fQMKQA2

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Neustadt an der Donau

Obowiązki:
  • przetwarzanie i obróbka kamienia naturalnego,
  • wydobywanie kamienia naturalnego i kamieni naturalnych,
  • wykonywanie wszelkich prac kamieniarskich,
  • produkcja płyt podłogowych, nawierzchniowych itp.,
  • obróbka kamienia naturalnego za pomocą maszyn i urządzeń ręcznych,
  • ustawianie, obsługa i konserwacja maszyn, obrabiarek i urządzeń do obróbki kamienia.

Wymagania:
  • ukończona szkoła zawodowa jako kamieniarz lub pokrewne - mile widziane,
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie wyżej wymienionych zadań,
  • prawo jazdy klasy B - warunek konieczny,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i prawo jazdy C1 będą dodatkowym atutem,
  • sprawność fizyczna i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
  • zróżnicowany i ciekawy zakres zadań,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia (od 14 do 20 Euro),
  • pracę na jedną zmianę,
  • darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
  • dodatek wakacyjny i świąteczny.

Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu: 694 480 385.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

przetwarzanie i obróbka kamienia naturalnego,
wydobywanie kamienia naturalnego i kamieni naturalnych,
wykonywanie wszelkich prac kamieniarskich,
produkcja płyt podłogowych, nawierzchniowych itp.,
obróbka kamienia naturalnego za pomocą maszyn i urządzeń ręcznych,
ustawianie, obsługa i konserwacja maszyn, obrabiarek i urządzeń do obróbki kamienia.

Wymagania:

ukończona szkoła zawodowa jako kamieniarz lub pokrewne - mile widziane,
kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie wyżej wymienionych zadań,
prawo jazdy klasy B - warunek konieczny,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych i prawo jazdy C1 będą dodatkowym atutem,
sprawność fizyczna i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

zróżnicowany i ciekawy zakres zadań,
wynagrodzenie zależne od doświadczenia (od 14 do 20 Euro),
pracę na jedną zmianę,
darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
dodatek wakacyjny i świąteczny.