BRANŻE
ID:237715

Pracownik magazynu z odzieżą

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: Westpoort, Amsterdam
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjna stawke godzinowa
  • Dodatki zmianowe (Praca zmianowa + weekendy)
  • Dodatek wakacyjny 8% dochodow brutto
  • Dodatek urlopowy 10,43 % dochodow brutto
  • COTYGODNIOWA WYPLATE
  • Staly kontakt z koordynatorem
  • Staly dostep do paska wyplaty oraz planu dzieki aplikacji MyOTTO

Wymagania

  • Dostepnosc od zaraz na min 6 miesiecy
  • Motywacja do pracy
  • Dobra znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego

Jako pracownik magazynu bedziesz osoba odpowiedzialny za :
  • Przyjmowanie nowych kolekcji,
  • Praca ze skanerem przy zbieraniu zamowien dla klientow,
  • Kontrola jakosci produktow,
  • Przygotowanie zamowien, kolekcji do wysylki.
Informacje o firmie
Nasz klient jest producentem markowej i znanej w calej Holandii odziezy, bielizny, butow oraz akcesoriow. Sklepy tej marki znajduja sie w kazdym wiekszym miescie Holandii, jak rowniez i za jej granicami. Marka jest bardzo rozpoznawalna