BRANŻE
ID:234288

Pracownik magazynu w firmie BLOKKER

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: Geldermalsen
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
  • Stawki godzinowe:
18-19 lat   € 6.50
20 lat€ 6,50
21 lat€ 7,22
22 lata  € 8,46
23 lata  € 9,95
  • Cotygodniowa wyplata
  • Praca w milej atmosferze w międzynarodowym zespole
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Praca na długi okres czasu

Wymagania
Pracownicy magazynu w firmie Blokker pracują głównie w pozycji stojącej.  Praca polega na zbieraniu zamówień przy użyciu systemu zbierania głosowego (voicepick), dostępnego w języku polskim i niderlandzkimi, a także na przeprowadzaniu wyrywkowych kontroli produktów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • Znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub polskiego

Opis stanowiska
Jako Zbieracz Zamówień (Orderpicker) będziesz odpowiedzialny za:

  • prawidłowe zebranie oraz przygotowanie zamówionych przez sklepy towarów.
  • przygotowanie gotowych zamówień do wysyłki (lądowanie produktów do ciężarówek, rozładowywanie kontenerów)
  • ogólne prace magazynowe.