BRANŻE
ID:237717

Pracownik magazynu w Roermond! Rekrutacja online

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: Roermond
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 09,50€ brutto/h
  • Dodatki zmianowe:
Mo - Fr 150% 00:00 - 06:00
Mo - Fr 100% 06:00 - 19:00
Mo - Fr 125% 19:00 - 24:00
Sobota: 150% 00:00 - 24:00
Niedziela 100% 00:00 - 24:00

  • Tygodniowe wyplaty wynagrodzenia
  • Dodatek wakacyjny 8%
  • Mozliwosc skorzystania z zakwaterowania (+ plus dojazd do pracy)
  • Mozliwosc skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • Zdobycie dodatkowego doswiadczenia
  • Opieke koordynatorow
  • Mozliwosc rozwoju w firmie
  • Czesciowy zwrot kosztow dojazdow

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Oryginal zaświadczenia o niekaralności nie starszy niż 5 miesiecy
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem systemu logistycznego będzie mile widziane
  • Dobra kondycja fizyczna oraz motywacja do pracy
  • Dostepnosc do pracy w systemie zmianowym

Opis stanowiska

  • Jako pracownik magazynu u naszego klienta, zapewniasz przetwarzanie paczek od klientów z branży komputerowej.
  • Praca na różnych działach w magazynie.
  • Twoje działania mogą obejmować; załadunek, rozładunek, sortowanie, wybieranie, stymulacja, skanowanie, sprawdzanie, przygotowanie do wysyłki. Prace mogą się różnić w zależności od działu.

Informacje o firmie

Założona w 1907 roku jako firma kurierska w Stanach Zjednoczonych, rozwinęła się w korporację wartą wiele miliardów dolarów, koncentrując się wyraźnie na celu umożliwienia handlu na całym świecie.
Nasz klient dostarcza produkty z branzy komputerowej swoim klientom w calej Europie a takze poza nią. Produkty te są przechowywane w mniejszych partiach, w razie potrzeby przepakowywane i ewentualnie dostarczane z instrukcją użytkowania. Części są również naprawiane.