BRANŻE
ID:240106

Pracownik magazynu XPO w VENLO- Praca od zaraz (Holandia)

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Pracownik magazynu XPO w VENLO- Praca od zaraz
Miejsce: Venlo y

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
- Atrakcyjna stawka: 9,91 Euro po 4 tygodniach 10,71 Euro
- Dodatki zmianowe (Praca zmianowa + weekendy)
- Dodatek wakacyjny 8% dochodow brutto
- Rezerwa na poczet urlopu 10,43% dochodow brutto
- COTYGODNIOWA WYPLATA
- Staly kontakt z koordynatorem
- Staly dostep do paska wyplaty oraz planu dzieki aplikacji MyOTTO

WYMAGANIA
W ofercie tej nie wymagamy znajomosci jezyka obcego, wazna jest dla nas Twoja motywacja oraz dostepnosc do pracy

OPIS STANOWISKA
Praca u naszego klienta to przyjemna i lekka praca wsrod markowej odzieży. Nasi pracownicy odpowiedzialni sa glównie za sortowanie,pakowanie, kontrole jakosci ubran oraz zbieranie zamówien.

INFORMACJE O FIRMIE
Nasz klient XPO Logistics jest duzym europejskim przedsiebiorstwem transportowo- logistyczno-spedycyjnym, oferujacym uslugi magazynowe i transportowe.  XPO Logistics w Venlo/Sevenum zajmuje sie dystrybucja markowej odziezy firmy GUESS.