BRANŻE
ID:271941

Pracownik magazynu/Komisjoner (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000000mxTnQAI

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Geretsried

Miejsce pracy: Geretsried (okolice Monachium)

Zadania:
  • ładowanie i rozładowywanie ciężarówek,
  • komisjonowanie części do maszyn.
Wymagania:
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • posiadanie auta (dojazd do i z pracy),
  • posiadanie butów ochronnych (S1),
  • zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością przejęcia przez niemieckiego pracodawcę,
  • 1-zmionową pracę w magazynie o pokojowej temperaturze,
  • stawkę 12 euro/h brutto,
  • wolne niedziele i święta (okazjonalnie mogą wystąpić pracujące soboty i nadgodziny),
  • bezpłatne zakwaterowanie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Bliższe informacje pod numerem 663 301 046 w godz. 8.00-16.00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:ładowanie i rozładowywanie ciężarówek,
komisjonowanie części do maszyn.

Wymagania:mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
posiadanie auta (dojazd do i z pracy),
posiadanie butów ochronnych (S1),
zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością przejęcia przez niemieckiego pracodawcę,
1-zmionową pracę w magazynie o pokojowej temperaturze,
stawkę 12 euro/h brutto,
wolne niedziele i święta (okazjonalnie mogą wystąpić pracujące soboty i nadgodziny),
bezpłatne zakwaterowanie.