BRANŻE
ID:236670

Pracownik magazynu Amazon

Szukasz pracy, ale cenisz sobie czas wolny? Chcesz połączyć pracę z innymi obowiązkami?

Zacznij zarabiać z Randstad pracując w centrum dystrybucji
Amazon Fulfillment.
Miejsce pracy: Kołbaskowo k. Szczecina/Sosnowiec

Zarób nawet
5000 zł
do końca roku!*

Im szybciej dołączysz, tym więcej zarobisz!
*Zakładając pełną obecność zgodnie z grafikiem

Oferujemy:
  • stawkę 15 zł brutto/h - wynagrodzenie zawsze na czas!
  • premia do 15%
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin
  • darmowy posiłek
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • 26 dni płatnego urlopu
  • zorganizowany darmowy transport do pracy – u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany
  • po przepracowanych 4 dniach, 3 dni wolnego na odpoczynek
Zadania:
  • skanowanie produktów
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
Oczekujemy:
  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści 'Pracuj'
na nr 885 507 705 - skontaktujemy się z Tobą
i porozmawiamy o współpracy.

*Regulamin Akcji dostępny po rozpoczęciu pracy u Administratorów Randstad

Randstad Polska (nr licencji 47). Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

"Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania".
Randstad Polska Sp. z o.o. (nr licencji 47)

Zacznij zarabiać pracując w centrum dystrybucji
Kołbaskowo k. Szczecina/Sosnowiec
Zarób ponad
7 700 zł
w 2 miesiące!*