BRANŻE
ID:242630

Pracownik magazynu

Numer referencyjny: a0t5800000ZsMrLAAV

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Pyskowice

Data publikacji: 2018-09-18

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca dodatkowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pyskowice

Obowiązki:
  • rozwożenie towaru na placach wysyłkowych,
  • przepakowanie boksu,
  • załadunek i rozładunek samochodów,
  • przygotowanie towarów do wysyłki,
  • obsługa zwrotów i dokumentów związanych z wysyłką,
  • obsługa przesunięć między sklepowych.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz,
  • zaangażowanie i chęci do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym równoważnym (praca może być również w weekendy).
Oferujemy:
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • premię frekwencyjną i wydajnościową,
  • premie wakacyjne,
  • możliwość ukończenia kursu obsługi wózków widłowych,
  • darmowe obiady.

Obowiązki:rozwożenie towaru na placach wysyłkowych,
przepakowanie boksu,
załadunek i rozładunek samochodów,
przygotowanie towarów do wysyłki,
obsługa zwrotów i dokumentów związanych z wysyłką,
obsługa przesunięć między sklepowych.

Wymagania:dyspozycyjność do pracy od zaraz,
zaangażowanie i chęci do pracy,
gotowość do pracy w systemie zmianowym równoważnym (praca może być również w weekendy).

Oferujemy:atrakcyjną stawkę godzinową,
umowę o pracę tymczasową,
premię frekwencyjną i wydajnościową,
premie wakacyjne,
możliwość ukończenia kursu obsługi wózków widłowych,
darmowe obiady.