BRANŻE
ID:239166

Pracownik magazynu

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Magazyn Ikea Oosterhout
Miejsce: Oosterhout
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
Co oferujemy:
  • dobra stawke: pierwsze 3 miesiace 9,91 Euro, po 3 miesiacach 10,71 Euro
  • atrakcyjne dodatki zmianowe
  • wypłaty cotygodniowe
  • mila atmosferę w pracy
  • prace na dwie zmiany
  • zwrot kosztów dojazdu
  • liczba godzin w tygodniu to 35-45.
  • oferujemy zakwaterowanie i opiekę koordynatora
WYMAGANIA
  • doświadczenie w zbieraniu zamówień mile widziane

OPIS STANOWISKA

  • Praca ta jest fizycznie ciężka ze względu na zróżnicowane produkty (szafy, komody)
  • Zbieranie zamówień
  • Sortowanie produktów
  • Jazda na wózkach wysokiego składowania.

Posiadasz doświadczenie w pracach magazynowych bądź szybko się uczysz? Szukasz stalej pracy z pełnym wymiarem godzinowym? Sprawdź jakie stanowisko możemy Ci zaproponować na magazynie sklepu IKEA!

INFORMACJE O FIRMIE
IKEA to przedsiębiorstwo zajmujące się głównie sprzedażą detaliczna oraz produkcja mebli, a także artykułów dekoracyjnych. Firma istnieje od 1943 roku i bardzo szybko się rozwija. Dzięki szybkiemu rozwojowi tej sieci jesteśmy w stanie zaoferować wiele miejsc pracy. Jeśli szukasz stalej i dobrze płatnej pracy to jest to świetna oferta dla Ciebie. Oferujemy rożnego rodzaju stanowiska w dziale prac magazynowych.