BRANŻE
ID:252958

Pracownik magazynowy w centrum logistyki Amazon - weekendy

Opis firmy:

Pracuj w centrum logistyki Amazon z Randstad -  autoryzowanym partnerem rekrutacyjnym. Rekrutacja na stanowisko pracownik magazynowy ds. logistycznych w Gliwicach. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, bezpłatny transport, miłą atmosferę pracy i liczne benefity socjalne. Praca w niepełnym wymiarze czasu – weekendy.

Zainteresowany? Spotkaj się z  naszym konsultantem online, sprawdź co możemy Ci zaoferować i zdobądź nową pracę bez wychodzenia z domu!

Zdrowie i bezpieczeństwo są naszym priorytetem - wspólnie z Amazon dbamy o to by Twoja praca była bezpieczna.

Opis stanowiska:

  • rozkładanie towarów na półki magazynu

  • załadunek i rozładunek przesyłek

  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

  • praca przy użyciu skanera ręcznego

Oczekujemy:

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej

  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin

  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Oferujemy:

  • stawkę 20 zł/godz. brutto

  • pracę w niepełnym wymiarze średnio 2 dni w tygodniu, resztę tygodnia masz wolną;-)

  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)

  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!

  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego

  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym – u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany

  • ciepły, smaczny obiad za 1 zł