BRANŻE
ID:272695

Pracownik magazynowy (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000n5nVQAQ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Janikowo, Poznań

Zakres obowiązków:
  • czyszczenie oraz naprawa sprzętu zwróconego z budowy poprzez prostowanie przy użyciu maszyny oraz wymianę części zamiennych,
  • sprawdzanie ilości zwróconego sprzętu oraz ewentualnych uszkodzeń,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • utrzymanie porządku w magazynie.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • doświadczenie w pracy w magazynie - mile widziane,
  • doświadczenie w pracy z elektronarzędziami,
  • zdolności manualne,
  • optymistyczne i aktywne nastawienie do zadań,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • chęć długofalowej współpracy,
  • dobra kondycja fizyczna.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premię wypłacaną za obecność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • szkolenie stanowiskowe,
  • pracę od poniedziałku do piątku na I zmianę,
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Miejsce pracy: Janikowo koło Swarzędza.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres obowiązków:czyszczenie oraz naprawa sprzętu zwróconego z budowy poprzez prostowanie przy użyciu maszyny oraz wymianę części zamiennych,
sprawdzanie ilości zwróconego sprzętu oraz ewentualnych uszkodzeń,
kontrola stanów magazynowych,
utrzymanie porządku w magazynie.

Oczekiwania wobec kandydata:doświadczenie w pracy w magazynie - mile widziane,
doświadczenie w pracy z elektronarzędziami,
zdolności manualne,
optymistyczne i aktywne nastawienie do zadań,
odpowiedzialność za powierzone zadania,
chęć długofalowej współpracy,
dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
premię wypłacaną za obecność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
szkolenie stanowiskowe,
pracę od poniedziałku do piątku na I zmianę,