BRANŻE
ID:257326

Pracownik magazynowy (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000tF8k1QAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żerniki, Śrem, Gniezno

Opis stanowiska:
  • przyjmowanie oraz rozmieszczanie towaru w przestrzeniach magazynowych (przenoszenie lekkich detali),
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • praca ze skanerem.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy 7 dni w tygodniu w systemie 24 h,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • cechy takie jak: sumienność oraz dokładność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • darmowy dojazd pracowniczy (w miejscowościach: Śrem, Gniezno, Środa Wielkopolska, Jarocin, Swarzędz),
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz długofalowej współpracy,
  • możliwość skorzystania z karty sportowej, ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce pracy: Żerniki

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:przyjmowanie oraz rozmieszczanie towaru w przestrzeniach magazynowych (przenoszenie lekkich detali),
przygotowanie towaru do wysyłki,
praca ze skanerem.

Wymagania:dyspozycyjność do pracy 7 dni w tygodniu w systemie 24 h,
umiejętność pracy w grupie,
cechy takie jak: sumienność oraz dokładność.

Oferujemy:umowę o pracę na pełen etat,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
darmowy dojazd pracowniczy (w miejscowościach: Śrem, Gniezno, Środa Wielkopolska, Jarocin, Swarzędz),
możliwość zdobycia doświadczenia oraz długofalowej współpracy,
możliwość skorzystania z karty sportowej, ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.