BRANŻE
ID:254325

Pracownik magazynowy (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNmDdQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Polska

Obowiązki:
  • prace magazynowe: przyjęcia towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów,
  • praca przy pomocy skanera,
  • dbałość o utrzymanie standardów jakościowych w magazynie,
  • doświadczenie na ww. stanowisku mile widziane!
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • doświadczenie mile widziane.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stawkę 3000 zł brutto miesięcznie + 20% premii,
  • wolne weekendy,
  • pakiet rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Zapraszamy do naszego biura w Katowicach, ul. Opolska 22 w godzinach od 9:00 do 15:30 od poniedziałku do piątku.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki: prace magazynowe: przyjęcia towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów,
praca przy pomocy skanera,
dbałość o utrzymanie standardów jakościowych w magazynie,
doświadczenie na ww. stanowisku mile widziane!

Wymagania:gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
zaangażowanie w powierzone obowiązki,
doświadczenie mile widziane.

Oferujemy:umowę o pracę,
stawkę 3000 zł brutto miesięcznie + 20% premii,
wolne weekendy,
pakiet rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną.