BRANŻE
ID:251941

Pracownik logistyki z UDT (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000knrZhQAI

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie, Gąsiorowice, Jędrynie, Rozmierka

Obowiązki:
  • dostarczanie materiałów na linię produkcyjną,
  • załadunek i rozładunek samochodów,
  • dbanie o stan techniczny wózka widłowego,
  • wykonywanie poleceń przełożonego.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT (Urząd Dozoru Technicznego),
  • dostępność do pracy w ruchu ciągłym,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń,
  • chęć związania się z pracodawcą na stałe,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta, na podstawie umowy o pracę, bez okresu próbnego,
  • nagrody uznaniowe, dodatki zmianowe, premię,
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • kartę Multisport lub karnet na pływalnię,
  • pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, paczki na święta etc.,
  • wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników,
  • możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych,
  • pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy.
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie.

Obowiązki:dostarczanie materiałów na linię produkcyjną,
załadunek i rozładunek samochodów,
dbanie o stan techniczny wózka widłowego,
wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania:uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT (Urząd Dozoru Technicznego),
dostępność do pracy w ruchu ciągłym,
gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń,
chęć związania się z pracodawcą na stałe,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta, na podstawie umowy o pracę, bez okresu próbnego,
nagrody uznaniowe, dodatki zmianowe, premię,
dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
kartę Multisport lub karnet na pływalnię,
pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, paczki na święta etc.,
wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników,
możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych,
pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy.