BRANŻE
ID:239175

Pracownik logistyczny

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: Veghel
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

OPIS STANOWISKA
Zatrudniona osoba zostanie oddelegowana, za pośrednictwem OTTO Outsourcing, do pracy
na rzecz wielkiego zleceniodawcy z branży logistyki w okolicach miejscowości Tiel i Veghel. W ramach tego oddziału zleceniodawca zapewnia rozwiązania logistyczne dla klientów z i spoza Europy. Do oddziału dostarczane są produkty różnych klientów, które są następnie składowane w mniejszych partiach
i, w razie potrzeby, przepakowywane i ewentualnie opatrywane instrukcjami obsługi. W zakładzie montowane są także gotowe produkty z części. Ponadto wykonuje się ekspozycje oraz prace związane z opakowywaniem i oklejaniem. Zadania te są realizowane w określonym limicie czasowym i według norm.

Oczekujemy:

WYMAGANIA
dobra kondycja fizyczna
motywacja do pracy
dyspozycyjność
gotowość do pracy na minimum rok czasu

Oferujemy:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
Zalety pracy w OTTO Outsourcing:

Gwarancja zarobków: Gwarantowane godziny pracy od 1-wszego dnia (normalnie 32 godziny za tydzien I 128 godzin za periode 4 tygodniowa). Saldo godzin gwarantowanych i przepracowanych jest robiony raz do roku.
1-wszy kontrakt na 7 miesiecy, 2-gi I 3-ci kontrakt na 8 miesiecy każdy ( chcemy zatrudnić wyłącznie osoby, które chcą zostać dłużej niż 1 rok)
Sam jesteś odpowiedzialny za swoje pieniądze wakacyjne: Pieniądze wakacyjne są wypłacane co 4 tygodnie, a nie raz do roku jak w przypadku kontraktu z agencją pracy.
Dobre warunki zatrudnienia: Składka emerytalna jest płacona od 1 dnia zatrudnienia, a nie po 6 przepracowanych miesiącach, jak w przypadku kontraktu z agencja pracy.
Opcjonalne zakwaterowanie: Możliwość mieszkania na jednej z lokacji OTTO przy kosztach identycznych jak przy kontrakcie z agencją pracy
Osoba kontaktowa: Supervisor OTTO Outsourcing jest obecny na projekcie przez 100% czasu pracy
Jesteś ważną częścią zespołu i naszym największym aktywem! Twoje dobro jest naszym priorytetem!