BRANŻE
ID:259864

Pracownik fizyczny (m/k) w sklepie

Numer referencyjny: a0t6N000000AN94QAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie

Miejsce pracy: Wrocław (Bielany Wrocławskie)

Opis stanowiska:
  • budowa regałów w sklepie.
Wymagania:
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, w dniach od 29.09. do 9.10. w godzinach 8-16.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe 26 zł / godz.,
  • umowę cywilnoprawną z pełnym ubezpieczeniem,
  • możliwość podjęcia zatrudnienia "od zaraz".
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:budowa regałów w sklepie.

Wymagania:dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, w dniach od 29.09. do 9.10. w godzinach 8-16.

Oferujemy:atrakcyjne warunki finansowe 26 zł / godz.,
umowę cywilnoprawną z pełnym ubezpieczeniem,
możliwość podjęcia zatrudnienia "od zaraz".