BRANŻE
ID:245762

Pracownik działu utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000pM4S7QAK

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Bolesławiec, Lubań, Zgorzelec

Data publikacji: 2019-03-21

Branża: Produkcja / Przemysł, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • codzienny nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń,
  • zapewnienie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych (tampodruk, sitodruk, nadruk cyfrowy, nadruk transferowy),
  • wykonywanie prewencyjnych konserwacji,
  • usuwanie bieżących awarii,
  • prowadzenie dziennika napraw i konserwacji,
  • wdrażanie modernizacji oraz usprawnień,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (o profilu: elektryk, naprawa maszyn i urządzeń, automatyk, mechanik lub pokrewne),
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub dziale technicznym oraz doświadczenie przy pracy z liniami automatycznymi,
  • znajomość zagadnień z mechaniki, pneumatyki oraz automatyki,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (m.in. schematy zasilania i sterowania elektrycznego),
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów, umiejętność pracy zespołowej,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stawki podstawowej + premii miesięcznych (za wyniki operacyjne) + premii kwartalnych,
  • refundacja kosztów dojazdu (powyżej 10 km),
  • pracę w przyjaznym, zgranym zespole profesjonalistów,
  • rozwojowe, pełne wyzwań stanowisko pracy,
  • szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • pakiet benefitów, w którego skład wchodzą: prywatna opieka medyczna (Medicover) oraz karta Multisport.

Opis stanowiska:codzienny nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń,
zapewnienie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych (tampodruk, sitodruk, nadruk cyfrowy, nadruk transferowy),
wykonywanie prewencyjnych konserwacji,
usuwanie bieżących awarii,
prowadzenie dziennika napraw i konserwacji,
wdrażanie modernizacji oraz usprawnień,
współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania:wykształcenie techniczne (o profilu: elektryk, naprawa maszyn i urządzeń, automatyk, mechanik lub pokrewne),
doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub dziale technicznym oraz doświadczenie przy pracy z liniami automatycznymi,
znajomość zagadnień z mechaniki, pneumatyki oraz automatyki,
umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (m.in. schematy zasilania i sterowania elektrycznego),
umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów, umiejętność pracy zespołowej,
gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stawki podstawowej + premii miesięcznych (za wyniki operacyjne) + premii kwartalnych,
refundacja kosztów dojazdu (powyżej 10 km),
pracę w przyjaznym, zgranym zespole profesjonalistów,
rozwojowe, pełne wyzwań stanowisko pracy,
szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
pakiet benefitów, w którego skład wchodzą: prywatna opieka medyczna (Medicover) oraz karta Multisport.