BRANŻE
ID:241013

Pracownik działu BHP

Numer referencyjny: a0t5800000OaYX6AAN

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Obowiązki:
  • prowadzenie prac w ramach systemu zarządzania BHP i środowiskiem: Framework 2.0,
  • planowanie, pomoc w organizacji szkoleń pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • przeprowadzanie audytów i kontroli warunków pracy wraz z przedstawieniem wniosków profilaktycznych oraz nadzór związany z realizacja tych wniosków,
  • ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
  • pomoc w sporządzaniu i opiniowaniu instrukcji BHP dla maszyn i urządzeń oraz instrukcji dotyczących postępowania z artykułami chemicznymi,
  • prace w ramach zespołu badającego okoliczności przyczyny wypadków przy pracy,
  • ocena maszyn i urządzeń pod kątem bezpieczeństwa - wstępne odbiory maszyn,
  • nadzór nad audytami grup kontroli, grup ppoż, weryfikacja wyposażenia apteczek p. pomocy,
  • nadzorowanie wszystkich kluczowych wskaźników przy pomocy platformy Gensuite.
Wymagania:
  • minimum 4 rok studiów na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy lub ochrona środowiska.
  • znajomość normy OHSAS bądź PN-N-18001, znajomość oceny ryzyka zawodowego,
  • wiedza na temat procedur postępowania odnośnie wypadków przy pracy,
  • znajomość rozporządzenia w sprawie pomiarów czynników szkodliwych,
  • duże zaangażowanie, sumienność, komunikatywność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia wiedzy praktycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w jednym z największych koncernów, produkujących podzespoły do silników samolotów,
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Obowiązki:prowadzenie prac w ramach systemu zarządzania BHP i środowiskiem: Framework 2.0,
planowanie, pomoc w organizacji szkoleń pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
przeprowadzanie audytów i kontroli warunków pracy wraz z przedstawieniem wniosków profilaktycznych oraz nadzór związany z realizacja tych wniosków,
ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
pomoc w sporządzaniu i opiniowaniu instrukcji BHP dla maszyn i urządzeń oraz instrukcji dotyczących postępowania z artykułami chemicznymi,
prace w ramach zespołu badającego okoliczności przyczyny wypadków przy pracy,
ocena maszyn i urządzeń pod kątem bezpieczeństwa - wstępne odbiory maszyn,
nadzór nad audytami grup kontroli, grup ppoż, weryfikacja wyposażenia apteczek p. pomocy,
nadzorowanie wszystkich kluczowych wskaźników przy pomocy platformy Gensuite.

Wymagania:minimum 4 rok studiów na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy lub ochrona środowiska.
znajomość normy OHSAS bądź PN-N-18001, znajomość oceny ryzyka zawodowego,
wiedza na temat procedur postępowania odnośnie wypadków przy pracy,
znajomość rozporządzenia w sprawie pomiarów czynników szkodliwych,
duże zaangażowanie, sumienność, komunikatywność,
umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:możliwość zdobycia wiedzy praktycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w jednym z największych koncernów, produkujących podzespoły do silników samolotów,
zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.