BRANŻE
ID:274438

Pracownik ds. obsługi klienta z j. niemieckim i angielskim (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000008fTaQQAU

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Haag in Oberbayern

Obowiązki:
  • telefoniczna i pisemna obsługa problemów zgłaszanych przez klientów,
  • doradzanie i wspieranie klientów w zakresie wszystkich aspektów asortymentu odzieży,
  • osoba kontaktowa w sprawach zamówień, dostaw, zwrotów, kont klientów i przetwarzania płatności,
  • sprawdzanie i zatwierdzanie zamówień online.

Wymagania:
  • wykształcenie najlepiej handlowe/ekonomiczne,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość również innych języków obcych,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio od naszego Klienta,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet zniżek dla pracowników,
  • elastyczne modele czasu pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w koleżeńskim i dynamicznym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

telefoniczna i pisemna obsługa problemów zgłaszanych przez klientów,
doradzanie i wspieranie klientów w zakresie wszystkich aspektów asortymentu odzieży,
osoba kontaktowa w sprawach zamówień, dostaw, zwrotów, kont klientów i przetwarzania płatności,
sprawdzanie i zatwierdzanie zamówień online.

Wymagania:

wykształcenie najlepiej handlowe/ekonomiczne,
doświadczenie w obsłudze klienta,
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie,
mile widziana znajomość również innych języków obcych,
umiejętności komunikacyjne,
znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

umowę o pracę bezpośrednio od naszego Klienta,
możliwość pracy zdalnej,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet zniżek dla pracowników,
elastyczne modele czasu pracy,
bardzo dobrą atmosferę pracy w koleżeńskim i dynamicznym środowisku.