BRANŻE
ID:240832

Pracownik biurowy na wakacje

Firma: Base Group sp. z o.o.

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Koszwały

Data publikacji: 2018-06-13

Branża: Administracja biurowa, Praktyki / Staże

Rodzaj: Praca tymczasowa

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: od 14 do 16 PLN brutto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Base Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koszwałach, gm. Cedry Wielkie jest firmą specjalizującą się w wysokiej jakości prefabrykacji i montażu różnych typów małej i średniej wielkości konstrukcji metalowych. W obecnej chwili w związku z intensywnym rozwojem oraz okresem wakacyjnym poszukuje nowej osoby do wsparcia kancelarii.

Opis stanowiska:

  • prace administracyjno biurowe, kancelaryjne
  • pomoc w biurze zarządu
  • wprowadzanie faktur do systemu ERP
  • pomoc w obsłudze sekretariatu
  • obsługa gości Firmy

Oczekujemy:

Wymagania:
  • umiejętność obsługi komputera, MS Office
  • min. średnie wykształcenie
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane pierwsze doświadczenia na stanowiskach biurowych
  • chęć uczenia się i nabycia doświadczenia
  • swobodne komunikowanie się w jęz. polskim
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (odbieranie telefonów od zagranicznych klientów i przełączanie do odpowiedniej osoby w firmie)

Oferujemy:

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia administracyjno- księgowego w dynamicznie rozwijające się firmie
  • możliwość pozostania w strukturach firmy
  • płatne zatrudnienie na okres wakacyjny/ okołowakacyjny