BRANŻE
ID:239063

Pracownik administracyjno-techniczny

Numer referencyjny: a0t5800000FcH84AAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Morawica k. Krakowa

Data publikacji: 2018-03-20

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • wysyłanie zamówień na artykuły, a także dbanie o zamówienia na środki ochrony osobistej oraz produkty spożywcze,
  • współpraca z działem logistyki w obszarze odbioru odpadów (skażonych, płynnych, elektrośmieci),
  • zamawianie artykułów, narzędzi biurowych i środków czystości.
  • weryfikowanie i kontrola ogólnego stanu BHP pomieszczeń i urządzeń,
  • dbanie o porządek i okresowe sprzątanie, pilnowanie stanu sprzętu, mebli i ewentualna organizacja ich naprawy,
  • kontrola nad pojemnikami na odpady skażone, funkcjonowaniem aparatów uszkodzonych w transporcie, weryfikacja opisu sprzętu - sprawdzanie aparatów uszkodzonych w transporcie.
Wymagania:
  • preferowane wykształcenie średnie,
  • umiejętność obsługi komputera i sprzętu biurowego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • komunikatywność, otwartość na współpracę z innymi,
  • umiejętność organizacji różnorodnych zadań,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym lub administracyjnym będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność do pracy codziennej w wymiarze 2-3 h (w pierwszej części dnia).
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku rozwiązań i usług medycznych,
  • możliwość pracy w różnorodnym środowisku z ciekawymi zadaniami,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie, z późniejszą możliwością umowy o pracę na czas nieokreślony,
  • stawkę godzinową,
  • elastyczne godziny pracy dopasowane do możliwości,
  • możliwość uczestniczenia w programie sportowym,
  • wdrożenie do zadań i wsparcie doświadczonej osoby.

Obowiązki:wysyłanie zamówień na artykuły, a także dbanie o zamówienia na środki ochrony osobistej oraz produkty spożywcze,
współpraca z działem logistyki w obszarze odbioru odpadów (skażonych, płynnych, elektrośmieci),
zamawianie artykułów, narzędzi biurowych i środków czystości.
weryfikowanie i kontrola ogólnego stanu BHP pomieszczeń i urządzeń,
dbanie o porządek i okresowe sprzątanie, pilnowanie stanu sprzętu, mebli i ewentualna organizacja ich naprawy,
kontrola nad pojemnikami na odpady skażone, funkcjonowaniem aparatów uszkodzonych w transporcie, weryfikacja opisu sprzętu - sprawdzanie aparatów uszkodzonych w transporcie.

Wymagania:preferowane wykształcenie średnie,
umiejętność obsługi komputera i sprzętu biurowego,
znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
komunikatywność, otwartość na współpracę z innymi,
umiejętność organizacji różnorodnych zadań,
doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym lub administracyjnym będzie dodatkowym atutem,
dyspozycyjność do pracy codziennej w wymiarze 2-3 h (w pierwszej części dnia).

Oferujemy:przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku rozwiązań i usług medycznych,
możliwość pracy w różnorodnym środowisku z ciekawymi zadaniami,
zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie, z późniejszą możliwością umowy o pracę na czas nieokreślony,
stawkę godzinową,
elastyczne godziny pracy dopasowane do możliwości,
możliwość uczestniczenia w programie sportowym,
wdrożenie do zadań i wsparcie doświadczonej osoby.