BRANŻE
ID:275177

Pracownik Wsparcia Sali Sprzedaży (praca dla studenta)

Nowa Oferta Pracy dla Pracownika Wsparcia
Sali Sprzedaży
(umowa zlecenie)

Zapraszamy do współpracy osoby  posiadające status: uczeń/student.
Weź zlecenie w dobrej cenie!
Przyjdź, zarób, naucz się czegoś nowego u lidera elektromarketów w Polsce!

Twoje zadania:
•    zatowarowanie sali sprzedaży i uzupełnianie braków
•    dbanie o ekspozycję towarów, ich podłączenie i regulację
•    oznaczanie cenowe i marketingowe produktów
•    aktualizacje cen towarów oraz uzupełnianie braków cen przy produktach
•    weryfikacja stanu faktycznego produktów (uszkodzenia, kompletność, stan opakowań)
•    wspieranie Doradców Klienta w obsłudze Klientów i realizacji bieżących zadań
•    zabezpieczanie towarów przed kradzieżą i przeprowadzanie inwentaryzacji cząstkowych
•    kontrola ważności produktów

Od Ciebie oczekujemy:
•    komunikatywności i odpowiedzialności
•    zaangażowania w powierzone obowiązki
•    gotowości do uczenia się i przyswajania nowej wiedzy
•    dzielenia się z członkami zespołu wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami