BRANŻE
ID:273477

Pracownik/Stażysta w dziale sterowników PLC SIEMENS (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000nL3QQAU

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wydawnicza 17, Łódź

Obowiązki:
  • obsługa techniczna w dziale szkoleń SITRAIN,
  • wsparcie podczas prowadzenia szkoleń w dziale SIMATIC (TIA-Portal, STEP7, WinCC, Profinet, Profibus, Digital Enterprice),
  • przygotowywanie oraz organizacja niezbędnych rzeczy do prowadzenia kursu,
  • aktualizacja materiałów szkoleniowych oraz stanowisk dydaktycznych,
  • uczestnictwo w programach szkoleniowych (w kraju i za granicą) w celu podnoszenia kwalifikacji.
Wymagania:
  • ostatni rok studiów lub absolwenci uczelni technicznych na kierunkach związanych z automatyką, mechatroniką, elektroniką lub energetyką,
  • mile widziana znajomość systemów sterowania i wizualizacji firmy SIEMENS,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych prezentacji,
  • umiejętność samokształcenia, komunikatywność oraz analityczne myślenie,
  • wysoki poziom autoprezentacji i umiejętność przekazywania wiedzy innym.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in. system kafeteryjny - karta Multisport, bilety do kina/teatru/koncerty, zakupy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe płatne dni wolne, karta lunchowa,
  • pracę w środowisku międzynarodowym.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa techniczna w dziale szkoleń SITRAIN,
wsparcie podczas prowadzenia szkoleń w dziale SIMATIC (TIA-Portal, STEP7, WinCC, Profinet, Profibus, Digital Enterprice),
przygotowywanie oraz organizacja niezbędnych rzeczy do prowadzenia kursu,
aktualizacja materiałów szkoleniowych oraz stanowisk dydaktycznych,
uczestnictwo w programach szkoleniowych (w kraju i za granicą) w celu podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania:ostatni rok studiów lub absolwenci uczelni technicznych na kierunkach związanych z automatyką, mechatroniką, elektroniką lub energetyką,
mile widziana znajomość systemów sterowania i wizualizacji firmy SIEMENS,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych prezentacji,
umiejętność samokształcenia, komunikatywność oraz analityczne myślenie,
wysoki poziom autoprezentacji i umiejętność przekazywania wiedzy innym.

Oferujemy:możliwość rozwoju zawodowego,
motywacyjny system wynagradzania,
atrakcyjny pakiet benefitów m.in. system kafeteryjny - karta Multisport, bilety do kina/teatru/koncerty, zakupy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe płatne dni wolne, karta lunchowa,
pracę w środowisku międzynarodowym.