BRANŻE
ID:242757

Pracownik Ochrony Fizycznej – market budowlany

Firma: Konsalnet

Stanowisko: Agent Ochrony

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Modlniczka

Data publikacji: 2018-09-25

Branża: Inne

Rodzaj: Praca stała

Konsalnet - wiodąca firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony Fizycznej - market budowlany

Miejsce pracy: Modlniczka/k. Krakowa

Pracownik Ochrony Fizycznej – market budowlany Numer referencyjny: Modlniczka

Opis stanowiska:

Praca w markecie budowlanym, do głównych zadań należy ochrona osób i mienia, zapobieganie stratom.

Oczekujemy:

Doświadczenie nie jest wymagane - szkolimy przed podjęciem pracy
Umiejętności działania w sytuacjach stresowych,
Mile widziani uczniowie i studenci studiów zaocznych

Oferujemy:

Umowa o pracę
System premiowania
Szkolenie stanowiskowe

Miejsce:Modlniczka krakowski Aplikuj

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883) www.HRlink.pl