BRANŻE
ID:236878

Praca w prestiżowej firmie w Berlinie

Firma: Jobspektrum UG

Stanowisko: Kurier

Miejsce pracy:

Data publikacji: 2017-11-13

Branża: Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca za granicą

Liczba wakatów: 10

Wynagrodzenie: 1900 EUR brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Jesteśmy niemiecką firmą, której zadaniem jest pośrednictwo pomiędzy ludźmi poszukującymi pracy a firmami, które tych pracowników potrzebują.
Łączymy ludzi i wspieramy w drodze do nowych możliwości. Ludziom zainteresowanym pracą dajemy możliwość spełnienia swoich marzeń.

Opis stanowiska:

Dostawca przesyłek, kurier, paczki do 31,5 kg.

Oczekujemy:

- prawo jazdy (samochody osobowe),
- komunikatywna znajomosc jezyka,
- doświadczenie jako dostawca nie jest konieczne,
- policyjne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

Dobrze płatna praca w sercu jednego y najfajniejszych miast Europy, na pełny etat i na umowę niemiecką, 12,50 €/godz. brutto.
Z możliwością szlifowania umiejętności językowych (oraz nostryfikacji dyplomu) i poznania wielu wspaniałych miejsc i ludzi z różnych stron świata.
W razie potrzeby pomoc w zakwaterowaniu.
Po okresie próbnym istnieje możliwość przejęcia przez pracodawcę = większe zarobki.