BRANŻE
ID:237718

Praca w nowoczesnej pralni w Utrecht

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Utrecht
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
  • Atrakcyjna stawke: 10.03 Euro/godz
  • Dodatek wakacyjny 8%
  • Rezerwe na poczet urlopu
  • Cotygodniowa wyplate
  • Stala opieke koordynatora
  • Staly 24h an dobe dostep do planu, paska wyplaty dzieki aplikacji MyOTTO

WYMAGANIA
  • Dostepnosc od zaraz na dlugi okres czasu
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Gotowosc do pracy w temperaturze + 25 stopni
  • Praca odbywa sie w systemie 2 zmian 6:00-14:30, 14:30-23:00.

TWOJE CODZIENNE OBOWIĄZKI
  • sortowanie przychodzacej bielizny hotelowej
  • przygotowanie bielizny do prania
  • obsluga maszyn pralni
  • przygotowanie czystej bielizny do wysylki

INFORMACJE O FIRMIE

Nasz klient to najnowsza pralnia chemiczna, klientami pralni sa znane hotele i restauracje na terenie calej Holandii