BRANŻE
ID:245356

Praca w magazynie z meblami Oosterhout (Holandia)

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca w magazynie z meblami Oosterhout
Miejsce: Logistiekweg 15 Oosterhout
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

OPIS STANOWISKA

Praca ta jest fizycznie ciężka ze wzgledu na zroznicowane produkty (szafy, komody).
  • Zbieranie zamówień
  • Sortowanie produktow
  • Jazda na wozkach wysokiego składowania
WARUNKI ZATRUDNIENIA:

Co oferujemy:

  • dobra stawkę: pierwsze 3 miesiące 10,84 Euro dla osób 22 lata oraz starszych, po 3 miesiącach możliwą podwyżką
  • atrakcyjne dodatki zmianowe
  • wypłaty cotygodniowe
  • milą atmosferę w pracy
  • pracę na dwie zmiany
  • zwrot kosztów dojazdu
  • liczba godzin w tygodniu to 35-45.
  • oferujemy zakwaterowanie i opiekę koordynatora
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w zbieraniu zamówień mile widziane
INFORMACJE O FIRMIE

Firma zajmuje się głownie sprzedażą detaliczna oraz produkcja mebli, a także artykułów dekoracyjnych. Przedsiębiorstwo te istnieje od 1943 roku i bardzo szybko się rozwija. Dzięki szybkiemu zdobyciu zaufanie u klientów tej sieci jesteśmy w stanie zaoferować wiele miejsc pracy. Jeśli szukasz stalej i dobrze płatej pracy to jest to świetna oferta dla Ciebie. Oferujemy różnego rodzaju stanowiska w dziale prac magazynowych.