BRANŻE
ID:255360

Praca w SPA hotelowym

Opis firmy:

Rosevia Resort & Spa, wyjątkowy hotel usytuowany na malowniczym klifie Przylądka Rozewie, zatrudni pracowników do Dendro Spa, wyjątkowego miejsca, otoczonego pięknem natury i energią okolicznych drzew połączoną  z najnowszą , zaawansowaną technologią.

Wierzymy, że wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Zapraszamy Cię  więc do świata Dendro Spa.

Opis stanowiska:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i/lub masaży
  • Doradztwo w zakresie pielęgnacji i profesjonalną obsługę gościa

Oczekujemy:

  • znajomość branży kosmetycznej i SPA
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • dyspozycyjność (praca także w weekendy i święta)
  • otwartość, komunikatywność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w zawodzie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę z ciągłym kontaktem z ludźmi
  • Elastyczny grafik pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia