BRANŻE
ID:241897

Praca w Geodis-Wilson w Schiphol-Rijk (Holandia)

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca w Geodis-Wilson w Schiphol-Rijk (obok Amsterdamu)
Miejsce: Schiphol-Rijk
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

OPIS STANOWISKA

Jako pracownik magazynu w Schiphol-Rijk bedziesz wspomagać  proces przygotowania produktu (zegarków) dla do wysyłki do klienta.

Do głównych Twoich zadań należeć będzie:
  • montaż zegarków zgodnie z instrukcjami teamleadera,
  • zgłaszanie usterek, problemów, niezgodności procesu pracy teamleaderowi
  • prace porządkowe na magazynie oraz w najbliższym otoczeniu linii produkcyjnej,
  • dopilnowanie poprawności przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z wytycznymi,
  • transport materiałów oraz półproduktów na terenie magazynu,
  • tworzenie oraz produkcja etykiet z tekstu lub grafiki na potrzeby procesu produkcyjnego
WARUNKI ZATRUDNIENIA
  • atrakcyjna stawka:
  • 18 lat : 6.40 Euro
  • 19 lat: 7.25 Euro
  • 20 lat: 8.35 Euro
  • 21 lat: 10.06 Euro
  • 22 lata i więcej: 11.13 Euro
  • cotygodniowa wyplata
WYMAGANIA:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • motywacja do pracy
  • elastyczność
INFORMACJE O FIRMIE

Nasz klient Geodis Wilson jest jednym z największych operatorów transportu morskiego i lotniczego na świecie, świadcząc również usługi o wartości dodanej i efektywne usługi celne, zapewniając najszybsza dostawę do punktu docelowego.