BRANŻE
ID:246763

Praca sezonowa w Holandii -darmowy przejazd

GOODMORNING pośrednictwo pracy to firma działająca w branży HR od ponad 15. lat .
Jesteśmy zaangażowani w szereg projektów dla osób poszukujących pewnej pracy na terenie Holandii.
Poświadczeniem naszego zaufania są certyfikaty wydawane przez instytucje rynku pracy, które czuwają nad legalnością naszej branży.

Pracownik sezonowy - Gratis przejazd z Polski
Miejsce pracy: okolice Bredy Rotterdamu, Hagi
Wynagrodzenie: stawka godzinowa  9.82e/h < 22 lat

Opis stanowiska:
Poszukujemy osób do pracy sezonowej - szklarnie (warzywa, owoce, kwiaty - zbiór), produkcja (pakowanie, sortowanie, żywności i inne ), drobny przemysł, na dłuższy okres z dużą ilością godzin pracy.

Wymagania:
  • chęci i motywacja do pracy
  • Znajomość języka obcego mile widziana
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem oraz przyspieszy wyjazd.
Oferta specjalna dla młodych osób - wyjedź z nami a opłacimy Tobie przejazd z Polski do Holandii.
Pozostań z nami 12 tygodni a opłacimy Tobie również powrót do Polski

Oferujemy:
  • wypłata co tydzień na konto- ZAWSZE NA CZAS!
  • komfortowe zakwaterowanie, (wspólne dla Par)
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zaliczki po przepracowanym tygodniu
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów
  • dostęp do aplikacji dla pracowników 24/7
  • pomoc w organizacji wyjazdu dla osób wyjeżdżających pierwszy raz

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą nie zwlekaj, prześlij CV, a nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą niezwłocznie.

Czekamy na Ciebie, to szansa na dobre zarobki i możliwość poznania Holandii.

Klauzula informacyjna

Pracownik sezonowy - Gratis przejazd z Polski
Wynagrodzenie: stawka godzinowa 9.82e/h < 22 lat

Wymagania:
-chęci i motywacja do pracy
-Znajomość języka obcego mile widziana
-  prawo jazdy będzie dodatkowym atutem oraz przyspieszy wyjazd.

Oferta specjalna dla młodych osob - wyjedź z nami a opłacimy Tobie przejazd z Polski do Holandii.
Pozostań z nami 12 tygodnii a opłacimy Tobie również powrót do Polski

Oferujemy:
wypłata co tydzień na konto- ZAWSZE NA CZAS!
komfortowe zakwaterowanie, (wspólne dla Par)
ubezpieczenie zdrowotne
zaliczki po przepracowanym tygodniu
opieka polskojęzycznych koordynatorów
dostęp do aplikacji dla pracowników 24/7
pomoc w organizacji wyjazdu dla osób wyjeżdzających pierwszy raz

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą nie zwlekaj, prześlij CV, a nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą niezwłocznie.