BRANŻE
ID:235980

Praca przy sprawdzaniu dekoderow, Venray (Holandia)

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Praca przy sprawdzaniu dekoderow, Venray! Rekrutacja online!

Miejsce: Venray

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
Gwarantujemy:
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • tygodniowe wyplaty wynagrodzenia
  • dodatek wakacyjny 8% + rezerwe na poczet urlopu
  • mozliwosc skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • mozliwosc skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • opieke koordynatorow
  • mozliwosc rozwoju

Rozpocznij prace od zaraz i zgarnij darmowy abonament VODAFONE na rozmowy, smsy i internet. O szczegoly zapytaj naszego konsultanta.

WYMAGANIA
  • komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
  • doswiadczenie na podobym stanowisku bedzie dodatkowym plusem
  • motywacja do pracy
  • dostepnosc na dluzszy okres czasu

OPIS STANOWISKA
  • Sprawdzanie dekoderow.
  • Naprawa dekoderow.
  • Kontrola produktów (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz)
  • Testowanie produktów

INFORMACJE O FIRMIE

Firma Regenersis świadczy usługi dla klientów z problemami technicznymi dotyczącymi dekoderów telewizyjnych. Firma Regenersis zajmuje ponad 113 lokalizacji na całym świecie. Reputacja firmy Regenersis opiera się na szybkim reagowaniu na potrzeby klientów i każdorazowo przekraczaniu ich oczekiwań.