BRANŻE
ID:250127

Praca i studia? To możliwe! Sprawdź Nas!

Chcesz łączyć pracę i studia? Chcesz zarabiać i zdobywać doświadczenie? To na co czekasz? Aplikuj do nas!

Zadania:
• telefoniczny kontakt z klientem
• dbałość o dobry wizerunek firmy
• obsługa aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych

Poszukujemy osób, które:
• posiadają status osoby uczącej się
• są chętne do zdobywania nowych doświadczeń i poszerzania swoich horyzontów
• posługują się komputerem na poziome codziennego użytkowania
• są gotowe do rozpoczęcia pracy od zaraz :)

Oferujemy:
• Elastyczny grafik, sam ustalasz swoje godziny pracy
• Profesjonalne wdrożenie wstępne
• Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
• Możliwości rozwoju, prowadzimy szereg rekrutacji wewnętrznych
• Dobra atmosfera, to podstawa

Aplikuj do Nas i zacznij swoją karierę zawodową już dziś!Chcesz o coś zapytać?

Napisz do nas na czacie! https://lc.chat/now/1553551/4

Miejsce:Częstochowa