BRANŻE
ID:240977

Praca dla znanej marki samochodowej w Amsterdamie

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Amsterdam
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

Co otrzymasz od nas?
  • Atrakcyjną stawkę 11,10 €
  • Dodatki zmianowe
  • Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8% dochodów brutto
  • Rezerwę na poczet urlopu - 10,43 % dochodów brutto
  • Pewne godziny pracy
  • Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku
  • Stały dostęp 24h na dobę do planu/ pasku wypłaty dzięki aplikacji MyOTTO
  • Jeżeli potrzebujesz mamy zapewnimy również zakwaterowanie, dojazd z/do pracy
WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjność
  • Motywacja do pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Do Twoich obowiązków należeć będą:
  • Pakowanie różnego rodzaju części samochodowych
  • Ogólne prace magazynowe
  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
INFORMACJE O FIRMIE:

Nasz klient to popularna międzynarodowa marka samochodów- Nissan. Nasi pracownicy pracują w  nowoczesnym magazynie w Amsterdamie zbierając części samochodowe.