BRANŻE
ID:257599

Praca dla Recepcjonisty/tki i w Dziale Rezerwacji

Opis firmy:

Doris SPA & Wellness w Kołobrzegu

Zapraszamy do naszego Zespołu. Idealny Kandydat to Osoba dyspozycyjna, otwarta, komunikatywna i przyjaźnie nastawiona do świata i ludzi. Znajomość języków obcych oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymaga. Gwarantujemy pomoc i przygotowanie do pracy osobom chcącym się przekwalifikować lub stawiającym pierwsze kroki w branży.

Opis stanowiska:

  • Dbanie o komfortowy pobyt gości i zapewnienie profesjonalnej obsługi
  • Obsługa przyjeżdżających i wyjeżdzających gości, meldowanie i wymeldowywanie gości
  • Dokonywanie rezerwacji oraz sprzedaż pobytów
  • Fakturowanie, przyjmowanie płatności
  • Obsługa korespondencji, połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami obiektu

Oczekujemy:

  • Miła aparycja, uśmiech i pogoda ducha
  • Komunikatywność i łatwość prowadzenia rozmów, otwartość na innych ludzi
  • Obowiązkowość i sumienność
  • Opanowanie, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Dobra organizacja miejsca i czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy zarówno w tygodniu jak i w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy tj. święta i długie weekendy
  • Doświadczenie na podobnych stanowisku nie jest wymagane
  • Znajomość języka obcego nie jest wymagana

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w ukierunkowanym na sukces zespole
  • Szkolenia adaptacyjne oraz przygotowanie do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość zakwaterowania i wyżywienia
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Forma zatrudnienia umowa o pracę/umowa zlecenie