BRANŻE
ID:245130

Praca Spedytor międzynarodowy

Firma: Schavemaker Poland Sp. z o.o.

Stanowisko: Spedytor

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

Data publikacji: 2019-02-08

Branża: Transport / Spedycja, Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Opis firmy:

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą logistyczną, w tym transportem intermodalnym. Obok silnej sieci transportowej w strategicznych miejscach w Holandii i Polsce posiadamy wysokiej jakości magazyny, które wykorzystujemy do świadczenia naszych usług logistycznych.

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy na terenie Polski poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Spedytor międzynarodowy

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie, tymczasowo Bielany Wrocławskie

Dołącz do nas jeśli:

- lubisz pracować z ludźmi

- jesteś osobą odpowiedzialną i zorganizowaną

- posiadasz doświadczenie w bieżącej obsłusze klientów w zakresie koordynowania transportu, w tym:

§   kontakt z klientami, również zagranicznymi

§   uzgadnianie godzin załadunków i rozładunków

§   wprowadzanie zamówień do programu typu TMS (Transport Management System)

§   organizacji współpracy z przewoźnikami

§   pozyskiwanie nowych klientów i organizacja współpracy z przewoźnikami

§   wydawanie dyspozycji kierowcom i podwykonawcom

Oczekujemy:

Doceniamy:

- doświadczenie i wiedzę -  minimum 2 lata doświadczenia pracy w krajowej lub/i  międzynarodowej spedycji drogowej i intermodalnej

- znajomość procedur, przepisów i zagadnień związanych z obszarem TSL

- dobrą znajomość języka angielskiego

- zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów

- mile widziane wykształcenie kierunkowe (logistyka) oraz doświadczenie w transporcie intermodalnym

- chęć do współpracy

- pozytywną energię

Oferujemy:

U nas znajdziesz:

- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej

- odpowiedzialne stanowisko

- przyjazną atmosferę

- stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia