BRANŻE
ID:268878

Praca Kasjer/Sprzedawca Aleja Bielany Wrocławskie 22 zł na rękę

Numer referencyjny: Bielany

Firma: Revela Sp. z o.o.

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

Data publikacji: 2022-09-13

Branża: Sprzedaż, Gastronomia / Catering, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż, Sprzedaż - FMCG

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: 22 PLN netto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:10 - 21
  • wtorek:10 - 21
  • środa:10 - 21
  • czwartek:10 - 21
  • piątek:10 - 21
  • sobota:10 - 21

Opis firmy:

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą pączków, faworków, donutów oraz różnych wypieków.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób na stanowisko Kasjer / Sprzedawca

miejsce pracy: wyspa handlowa Wytwórnia Pączków Piekarczyk w  Centrum Handlowym Aleja Bielany Wrocławskie

Oczekujemy:

  • Osoba będąca studentem lub uczniem
  • Doświadczenie w gastronomii lub sprzedaży (to nie jest warunek konieczny)
  • Podstawowa umiejętność obsługi programu sprzedażowego lub kasy fiskalnej
  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna, lub gotowość wyrobienia
  • Znajomość zasad obsługi klienta
  • Chęć uczenia się i zdobywania doświadczenia
  • możliwość zastępstwa innych pracowników w innych naszych punktach np. w CH Pasaż Grunwaldzki

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się, polskiej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy (6, 8 lub np. 12), możliwa praca np. tylko w weekendy ale wymagana dyspozycyjność min łącznie 20 godzin w tygodniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie 22 zł na rękę na godzinę + premia
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Dane kontaktowe:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz o przesłanie swojej dyspozycyjności od poniedziałku do soboty na adres mail: biuro@revela.com.pl

W tytule prosimy wpisać Kasjer / Sprzedawca Aleja Bielany Wrocławskie

Wytwórnia Pączków Piekarczyk
biuro@revela.com.pl