BRANŻE
ID:271881

Poszukujemy osób do pisania tekstów na zlecenie

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Copywriter

Miejsce pracy:

Data publikacji: 2023-01-27

Branża: Inne

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 16

Wynagrodzenie: od 12000 do 20000 PLN brutto miesięcznie

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Poszukujemy osób biegłych w opracowywaniu zagadnień

humanistycznych z różnorodnych dziedzin.

Wymagania:

Metoda opracowania oraz formatowanietakie samo jak przy tworzeniu prac dyplomowych i zaliczeniowych. Wymagana jest znajomość obsługi programu Microsoft Office Word, zasad redagowania tekstu, wyszukiwania materiałów. Konieczne jest posiadanie komputera i stałego dostępu do Internetu oraz edytora tekstu Word. Mile widziane osoby odznaczające się komunikatywnością, inteligencją, lekkością pióra. Ponadto wymagane jest wykształcenie minimum wyższe, humanistyczne, techniczne lub inżynierskie.

Warunki pracy:

Zapewniamy elastyczny czas pracy, regularny dostęp do dużej ilości zleceń, możliwość realizacji tylko wybranych przez siebie zleceń, atrakcyjne zarobki. Praca zdalna. Dostęp do aplikacji za pomocą której można pobierać zlecenia i dokonywać indywidualnej wyceny. Wygodny system obsługi zleceń, ułatwiający zarządzanie kalendarzem pracy i wypłatami

Obowiązki:

Pisanie oryginalnych, niepowtarzalnych tekstów do prac dyplomowych i zaliczeniowych

dziedzin. Redaktor musi tworzyć opracowania niepowtarzalne, które nie były wcześniej

w obiegu. Zapraszamy do współpracy osoby, które mogą wygospodarować minimum

kilka godzin dziennie na realizację zleceń. Mile widziane osoby chcące pracować

w pełnym wymiarze godzin.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj pod ogłoszeniem