BRANŻE
ID:256310

Poszukujemy osób do pisania tekstów na zlecenie

Oferta jest skierowana wyłącznie do osób z wykształceniem wyższym.
Poszukujemy osób biegłych w opracowywaniu zagadnień humanistycznych z różnorodnych dziedzin.

Wymagania:

Metoda opracowania oraz formatowanie takie samo jak przy tworzeniu prac dyplomowych i zaliczeniowych. Wymagana jest znajomość obsługi programu Microsoft Office Word, zasad redagowania tekstu, wyszukiwania materiałów. Konieczne jest posiadanie komputera i stałego dostępu do Internetu oraz edytora tekstu Word. Mile widziane osoby odznaczające się komunikatywnością, inteligencją, lekkością pióra.
Ponadto wymagane jest wykształcenie minimum wyższe, humanistyczne, techniczne lub inżynierskie.

Warunki pracy:

Zapewniamy elastyczny czas pracy, regularny dostęp do dużej ilości zleceń, możliwość realizacji tylko wybranych przez siebie zleceń, atrakcyjne zarobki. Praca zdalna. Dostęp do aplikacji za pomocą której można sprawnie zarządzać zleceniami.

Obowiązki:

Pisanie oryginalnych, niepowtarzalnych tekstów na różne tematy i z różnych dziedzin. Redaktor musi tworzyć opracowania niepowtarzalne, w 100 % samodzielnie, bez cytatów i innych zapożyczeń. Zapraszamy do współpracy osoby, które mogą wygospodarować minimum kilka godzin dziennie na realizację zleceń. Mile widziane osoby chcące pracować w pełnym wymiarze godzin.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj pod ogłoszeniem

Oferta jest skierowana wyłącznie do osób z wykształceniem wyższym. Poszukujemy osób biegłych w opracowywaniu zagadnień humanistycznych z różnorodnych dziedzin. Metoda opracowania oraz formatowanie takie samo jak przy tworzeniu prac dyplomowych i zaliczeniowych. Wymagana jest znajomość obsługi programu Microsoft Office Word, zasad redagowania tekstu, wyszukiwania materiałów. Konieczne jest posiadanie komputera i stałego dostępu do Internetu oraz edytora tekstu Word. Mile widziane osoby odznaczające się komunikatywnością, inteligencją, lekkością pióra. Ponadto wymagane jest wykształcenie minimum wyższe, humanistyczne, techniczne lub inżynierskie. Zapewniamy elastyczny czas pracy, regularny dostęp do dużej ilości zleceń, możliwość realizacji tylko wybranych przez siebie zleceń, atrakcyjne zarobki. Zapraszamy do współpracy osoby, które mogą wygospodarować minimum kilka godzin dziennie na realizację zleceń.

Wymagania:

Poszukujemy osób biegłych w opracowywaniu zagadnień humanistycznych z różnorodnych dziedzin. Metoda opracowania oraz formatowanie takie samo jak przy tworzeniu prac dyplomowych i zaliczeniowych. Wymagana jest znajomość obsługi programu Microsoft Office Word, zasad redagowania tekstu, wyszukiwania materiałów. Konieczne jest posiadanie komputera i stałego dostępu do Internetu oraz edytora tekstu Word. Mile widziane osoby odznaczające się komunikatywnością, inteligencją, lekkością pióra. Ponadto wymagane jest wykształcenie minimum wyższe, humanistyczne, techniczne lub inżynierskie.