BRANŻE
ID:254861

Poszukujemy osób do pisania tekstów na zlecenie

Poszukujemy osób do
pisania tekstów na zlecenie

Wymagania:

Poszukujemy osób biegłych w opracowywaniu zagadnień humanistycznych z różnorodnych dziedzin. Metoda opracowania oraz formatowanie takie samo jak przy tworzeniu prac dyplomowych i zaliczeniowych.
Wymagana jest znajomość obsługi programu Microsoft Office Word, zasad redagowania tekstu, wyszukiwania materiałów. Konieczne jest posiadanie komputera i stałego dostępu do Internetu oraz edytora tekstu Word. Mile widziane osoby odznaczające się komunikatywnością, inteligencją, lekkością pióra. Ponadto wymagane jest wykształcenie minimum wyższe, humanistyczne, techniczne lub inżynierskie.

Warunki pracy:

Zapewniamy elastyczny czas pracy, regularny dostęp do dużej ilości zleceń, możliwość realizacji tylko wybranych przez siebie zleceń, atrakcyjne zarobki. Praca zdalna. Dostęp do aplikacji za pomocą której można pobierać zlecenia i dokonywać indywidualnej wyceny. Wygodny system obsługi zleceń, ułatwiający zarządzanie kalendarzem pracy i wypłatami

Obowiązki:

Pisanie oryginalnych tekstów i opracowań z różnych dziedzin. Redaktor musi tworzyć teksty niepowtarzalne, które nie były wcześniej w obiegu. Zapraszamy do współpracy osoby, które mogą wygospodarować minimum kilka godzin dziennie na realizację zleceń. Mile widziane osoby chcące pracować w pełnym wymiarze godzin.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail:
teksty.naukowe@onet.pl
Poszukujemy osób biegłych w opracowywaniu zagadnień humanistycznych z różnorodnych dziedzin.
Metoda opracowania oraz formatowanie takie samo jak przy tworzeniu prac dyplomowych i zaliczeniowych.
Wymagana jest znajomość obsługi programu Microsoft Office Word, zasad redagowania tekstu, wyszukiwania materiałów.
Konieczne jest posiadanie komputera i stałego dostępu do Internetu oraz edytora tekstu Word. Mile widziane osoby odznaczające się komunikatywnością, inteligencją, lekkością pióra. Ponadto wymagane jest wykształcenie minimum wyższe, humanistyczne, techniczne lub inżynierskie.

Wymagania:

Obowiązki:

Pisanie oryginalnych tekstów i opracowań z różnych dziedzin. Redaktor musi tworzyć teksty niepowtarzalne, które nie były wcześniej w obiegu. Zapraszamy do współpracy osoby, które mogą wygospodarować minimum kilka godzin dziennie na realizację zleceń. Mile widziane osoby chcące pracowaćw pełnym wymiarze godzin.