BRANŻE
ID:246194

Pomocnik magazyniera (m/k) atrakcyjne wynagrodzenie

Numer referencyjny: a0t4H00000WJFMVQA5

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kórnik, Śrem, Zaniemyśl

Obowiązki:
  • ręczne przemieszczanie towaru,
  • napełnianie opakowań/wózków/pojemników,
  • prace transportowe przy użyciu sprzętu ręcznego,
  • obsługa owijarki do palet, bandownicy,
  • obsługa wózka widłowego.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych specjalizowane WJO I,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej,
  • wykształcenie min. zawodowe.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3640 zł brutto + 300 zł brutto premii regulaminowej - po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • pracę na dwie zmiany (5 dni w tygodniu),
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna),
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce pracy: Kórnik

Obowiązki:
- ręczne przemieszczanie towaru,
- napełnianie opakowań/wózków/pojemników,
- prace transportowe przy użyciu sprzętu ręcznego,
- obsługa owijarki do palet, bandownicy,
- obsługa wózka widłowego.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w magazynie,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych specjalizowane WJO I,
- umiejętność obsługi komputera,
- dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej,
- wykształcenie min. zawodowe.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie 3640 zł brutto + 300 zł brutto premii regulaminowej - po przepracowaniu 3 miesięcy,
- pracę na dwie zmiany (5 dni w tygodniu),
- bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna),
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.