BRANŻE
ID:242422

Pomocnik magazyniera

Numer referencyjny: a0t5800000OZKmjAAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kórnik, Śrem, Zaniemyśl

Obowiązki:
  • ręczne przemieszczanie towaru,
  • napełnianie opakowań/wózków/pojemników,
  • ręczne prace transportowe przy użyciu sprzętu ręcznego,
  • obsługa owijarki do palet, bandownicy.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (3000 zł brutto plus system premiowy),
  • pracę na dwie zmiany (5 dni w tygodniu),
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna),
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce pracy: Kórnik

Obowiązki:ręczne przemieszczanie towaru,
napełnianie opakowań/wózków/pojemników,
ręczne prace transportowe przy użyciu sprzętu ręcznego,
obsługa owijarki do palet, bandownicy.

Wymagania:mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
chęci do pracy,
dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie (3000 zł brutto plus system premiowy),
pracę na dwie zmiany (5 dni w tygodniu),
bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna),
oferta dotyczy pracy tymczasowej.