BRANŻE
ID:246722

Pomocnik kucharza/Pomoc kuchenna (m/k) - Holandia

Numer referencyjny: a0t4H00000WJL6YQAX

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
  • wykonywanie prac pomocniczych w kuchni (czyszczenie, zmywanie naczyń, uzupełnianie zapasów, porcjowanie produktów).
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • umiejętność współpracy, pracy w grupie,
  • mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej.
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne zarobki (1600 - 2000 euro),
  • darmowy nocleg (prywatne pokoje z WiFi),
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy.

Obowiązki:
- wykonywanie prac pomocniczych w kuchni (czyszczenie, zmywanie naczyń, uzupełnianie zapasów, porcjowanie produktów).

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
- umiejętność współpracy, pracy w grupie,
- mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej.

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne zarobki (1600 - 2000 euro),
- darmowy nocleg (prywatne pokoje z WiFi),
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy.