BRANŻE
ID:267923

Pomocnik drukarza (m/k) Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000000mEZmQAM

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Offenburg

Obowiązki
  • monitorowanie linii produkcyjnej,
  • obsługa maszyn przenośnikowych,
  • przygotowanie drukarki do dalszych zadań.
Wymagania:
  • prawo jazdy + samochód mile widziany, ale nie wymagany,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • terminowe wynagrodzenie,
  • stawkę 11,92 euro/h brutto,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • bonusy wakacyjne i świąteczne,
  • premie za polecenie pracowników.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązkimonitorowanie linii produkcyjnej,
obsługa maszyn przenośnikowych,
przygotowanie drukarki do dalszych zadań.

Wymagania:prawo jazdy + samochód mile widziany, ale nie wymagany,
mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:terminowe wynagrodzenie,
stawkę 11,92 euro/h brutto,
umowę o pracę na czas nieokreślony,
bonusy wakacyjne i świąteczne,
premie za polecenie pracowników.