BRANŻE
ID:237375

Pomocnik drukarza (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZsDJAA1

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Obowiązki:
  • zebranie materiału (farby, arkusze, środki czyszczące) niezbędnego do produkcji, zgodnie z dokumentacją zlecenia,
  • przygotowanie farb w kolorze standard lub pantonów (mieszanie farb aż do uzyskania wymaganego koloru),
  • przygotowanie i montaż płyt offsetowych w maszynie,
  • kontrola przebiegu wydruku: załadunek arkuszy do podajnika maszyny, wydruk i odbiór arkuszy na wyjściu maszyny,
  • utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe/średnie (mile widziane w kierunku poligraficznym),
  • doświadczenie na stanowisku pomocnika w druku offsetowym,
  • znajomość MS Office,
  • ogólna znajomość procesów poligraficznych,
  • zmysł techniczny oraz zdolności manualne,
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej z możliwością zatrudnienia na stałe przez naszego klienta,
  • stałe wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • rozwój zawodowy, udział w wielu projektach,
  • dofinansowanie kosztów dojazdu w przypadku osób zamieszkujących poza Tczewem zgodnie z polityką firmy,
  • dofinansowanie do obiadów.

Obowiązki:zebranie materiału (farby, arkusze, środki czyszczące) niezbędnego do produkcji, zgodnie z dokumentacją zlecenia,
przygotowanie farb w kolorze standard lub pantonów (mieszanie farb aż do uzyskania wymaganego koloru),
przygotowanie i montaż płyt offsetowych w maszynie,
kontrola przebiegu wydruku: załadunek arkuszy do podajnika maszyny, wydruk i odbiór arkuszy na wyjściu maszyny,
utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:wykształcenie zawodowe/średnie (mile widziane w kierunku poligraficznym),
doświadczenie na stanowisku pomocnika w druku offsetowym,
znajomość MS Office,
ogólna znajomość procesów poligraficznych,
zmysł techniczny oraz zdolności manualne,
mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej z możliwością zatrudnienia na stałe przez naszego klienta,
stałe wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
rozwój zawodowy, udział w wielu projektach,
dofinansowanie kosztów dojazdu w przypadku osób zamieszkujących poza Tczewem zgodnie z polityką firmy,
dofinansowanie do obiadów.