BRANŻE
ID:252487

Pokojówka / Sprzątaczka (k/m) Holandia

Numer referencyjny: a0t4H00000sNNwrQAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Arnhem

Zadania:
  • sprzątnięcie i przygotowywanie apartamentu do zakwaterowania dla nowych gości,
  • wymiana pościeli i ręczników,
  • uzupełnienie środków i materiałów higienicznych,
  • sprzątanie ogólnodostępnych pomieszczeń w hotelu.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność,
  • język angielski co najmniej na poziomie B1,
  • gotowość do pracy w weekendy oraz święta.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 10,93 euro brutto na godzinę,
  • dodatek urlopowy w wysokości 8%,
  • holenderską umowę o pracę,
  • zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pomoc i wsparcie koordynatora.
Prosimy o wysłanie CV w języku angielskim bądź holenderskim. CV w innym języku nie będą rozpatrywane.

Za proces rekrutacyjny odpowiada Asystent Rekrutacji Anastasiia Makarevych, tel. +48 663 220 366.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:sprzątnięcie i przygotowywanie apartamentu do zakwaterowania dla nowych gości,
wymiana pościeli i ręczników,
uzupełnienie środków i materiałów higienicznych,
sprzątanie ogólnodostępnych pomieszczeń w hotelu.

Wymagania:mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
umiejętność pracy w zespole,
dokładność,
język angielski co najmniej na poziomie B1,
gotowość do pracy w weekendy oraz święta.

Oferujemy:wynagrodzenie 10,93 euro brutto na godzinę,
dodatek urlopowy w wysokości 8%,
holenderską umowę o pracę,
zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach,
możliwość podnoszenia kwalifikacji,
pomoc i wsparcie koordynatora.