BRANŻE
ID:242776

Plant Manager (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsQ9ZAAV

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Dzierżoniów

Data publikacji: 2018-09-21

Branża: Organizacja / Zarządzanie

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:
  • codzienne zarządzanie 40-osobowym zespołem,
  • inicjowanie oraz nadzór nad wdrażaniem zmian optymalizacyjnych oraz nowych technologii,
  • rozwiązywanie problemów związanych z przebiegiem procesu produkcji,
  • współpraca w zakresie tworzenia planów inwestycyjnych,
  • kontakty handlowe z dostawcami, klientami spółki, inicjowanie nowych kontaktów handlowych,
  • kontrola nad budżetem,
  • motywowanie i rozwój pracowników,
  • raportowanie bezpośrednio do dyrektora zarządzającego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - ekonomiczne lub techniczne - mile widziane studia MBA,
  • minimum 5-letnie doświadczenie menadżerskie w zakładzie produkcyjnym automotive lub powiązanym z automotive,
  • wiedza techniczna z zakresu obróbki cieplnej,
  • znajomość norm CQI9 oraz IATF,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • czynne prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • samodzielne i pełne wyzwań stanowisko,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, komputer,
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia roczna.

Opis stanowiska:codzienne zarządzanie 40-osobowym zespołem,
inicjowanie oraz nadzór nad wdrażaniem zmian optymalizacyjnych oraz nowych technologii,
rozwiązywanie problemów związanych z przebiegiem procesu produkcji,
współpraca w zakresie tworzenia planów inwestycyjnych,
kontakty handlowe z dostawcami, klientami spółki, inicjowanie nowych kontaktów handlowych,
kontrola nad budżetem,
motywowanie i rozwój pracowników,
raportowanie bezpośrednio do dyrektora zarządzającego.

Wymagania:wykształcenie wyższe - ekonomiczne lub techniczne - mile widziane studia MBA,
minimum 5-letnie doświadczenie menadżerskie w zakładzie produkcyjnym automotive lub powiązanym z automotive,
wiedza techniczna z zakresu obróbki cieplnej,
znajomość norm CQI9 oraz IATF,
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
samodzielność i odpowiedzialność,
czynne prawo jazdy kat B.

Oferujemy:samodzielne i pełne wyzwań stanowisko,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, komputer,
wynagrodzenie podstawowe plus premia roczna.